Чистка зубів ультразвуком

Сліпуча біла усмішка, що притягує погляди перехожих, – мрія кожного. Однак безліч чинників, наприклад надмірне вживання кави, куріння, неправильне харчування, сприяють утворенню нальоту на зубах, надають їм негарний жовтий відтінок.

Справитися з цією проблемою допоможе відбілювання зубів Київ. Ця процедура передбачає очищення поверхні зубів за допомогою різних методик. Найбільш безпечним і професійним методом названа ультразвукова чистка зубів. При цьому використовується спеціальний апарат, який створює ультразвукові вібрації і таким чином впливає на поверхню зубів.

Чищення зубів c допомогою ультразвуку – один з найефективніших стоматологічних способів очищення зуба, так як зубний камінь досить важко піддається чищенню за допомогою звичайних механічних методів, а при очищенні поверхні зуба хімічними препаратами можна пошкодити емаль. Ультразвук дозволяє швидко очистити поверхню зуба, не утворюючи мікротріщин в емалі, і знімаючи тільки зубні відкладення, відновлюючи таким чином колір зуба.

Для проведення процедури лікар підбирає частоту і амплітуду коливань, виходячи з індивідуальних особливостей зубів пацієнта, а також ступеня забруднення поверхні зуба. При такому індивідуальному підході виключаються навіть найдрібніші пошкодження поверхні. Тому, якщо Ви хочете повністю очистити зуби від нальоту, відновити їх природну білизну, і не пошкодити при цьому емаль, ультразвукова чистка зубів – найбільш ідеальний варіант.

468 ad