Ортодонтичні капи

Для виправлення неправильного прикусу застосовуються ортодонтичні капи. Вони зручні і абсолютно безпечні для здоров’я зубів. Вони дуже популярні, тому що їх зручність в тому, що їх можна знімати при першій же необхідності.

Як вирівнюють зуби за допомогою кап?

  • Першим етапом є виготовлення кап для вирівнювання зубів. Для цього фахівці використовують спеціальні технології. Потім у пацієнта знімають відбиток його зубів з верхньої і нижньої щелепи. Іноді вирівнювати зуби потрібно тільки верхнього або нижнього ряду, тому відбиток знімають з одного ряду. До кожного клієнта індивідуальний підхід.
  • Далі в процесі виготовлення зубних кап бере участь зубна лабораторія. Фахівці лабораторії сканують відбиток зубів пацієнта за допомогою 3D сканера. Ці новітні технології дозволяють в точності змоделювати на комп’ютері щелепу пацієнта у вигляді об’ємного зображення. За допомогою цієї моделі стоматолог з легкістю складе план лікування, на основі якого, використовуючи 3D модель зубного ряду, і виготовляються капи.

Капи для вирівнювання зубів виготовляються в декількох примірниках: від 10 до 50 шт. Від складності самого лікування залежить кількість зроблених штук. Пацієнт носить капи різну кількість часу. Ці терміни визначає стоматолог. Стоматологи рекомендують носити кожну капу близько двох тижнів. Потім носять іншу, потім ще одну. І так до тих пір, поки не буде досягнутий необхідний результат.

Капи для вирівнювання зубів робляться індивідуально, тому вони лагодять тиск на зубний ряд у потрібних місцях, що дозволяє всім зубам прийняти правильне положення в щелепи. Капи зручні і призначаються для людей різного віку. Вони прозорі, тому це дозволяє їм домінувати над використанням брекетів. Ось тільки, щоб домогтися певних результатів, необхідно затратити більше часу, порівняно з брекет-системою.

468 ad