Лікування ясен

Ми повернемо здоров’я Вашим зубам!

Дуже часто люди скаржаться на кровоточивість ясен, припухлість і біль в яснах, розхитування зубів і т.п. Всі ці симптоми вказують на захворювання ясен. А, як відомо, від їх здоров’я залежить і саме здоров’я зубів, тому ні в якому разі не слід відкладати на невизначений термін лікування ясен.

У нашій клініці проводиться комплексне лікування ясен зубів:

Гінгівіт

Гінгівіт – це запалення ясен, що супроводжується кровоточивістю під час прийняття їжі або чищення зубів. Люди, що мають це захворювання, також відчувають неприємний запах і присмак у роті.

Лікування захворювання слід починати з дотримання чистоти порожнини рота. Лікування запалення ясен також передбачає видалення зубного нальоту і каменю, помилок в лікуванні і протезуванні зубів.

Пародонтит

Пародонтит – захворювання ясен, яке з’являється в результаті прогресування гінгівіту. Воно може охоплювати як один, так і декілька зубів. Це захворювання руйнує цілісність і непорушність зубів і ясен, зв’язковий апарат і кісткову тканину. Пародонтит супроводжується кровоточивістю, відкладенням нальоту і каменю, хитанням зубів і гнійними виділеннями. При перших ознаках захворювання слід негайно починати лікування.

Пародонтоз

Пародонтоз – руйнування зубних тканин, яке наступає в результаті артеріальної недостатності. Як результат – тканини ясен бліднуть, а потім перетворюються в хрящ, який вже не може утримати зуб, і він випадає. Особливістю пародонтозу є те, що він не супроводжується кровоточивістю, запаленням і відкладенням каменю.

Якісне лікування запалення і кровоточивості ясен надає Вам наша клініка. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, які нададуть Вам правильне й ефективне лікування . Ми використовуємо нові методики і препарати, які визнані у всьому світі.

Чекаємо Ваших дзвінків вже зараз!