Лікування зубів у дітей. Профілактика виникнення неправильного прикусу

Всі батьки піклуються про свого малюка з моменту народження. Для цього не шкодують ні своїх сил, ні часу, ні грошей. Але іноді проблема неправильного прикусу може торкнуться і дітей, які часто відвідують стоматолога. Пропоную розібратися, якими можуть бути причини виникнення неправильного прикусу.

Причин, які сприяють розвитку неправильного прикусу, існують декілька. Найбільш поширеними з них є:

1. Штучне вигодовування.

Вибір соски грає ключову роль, коли дитина ість їжу з пляшечки. Вид соски повинен нагадувати жіночі груди, щоб малюк активно розробляв нижню щелепу. У соски має бути маленький отвір. Також вона не повинна бути або дуже довгою або м’якою.

2. Шкідливі звички.

У багатьох дітей є звичка смоктати палець або який-небудь інший предмет. Це дуже погано впливає на прикус дитини, адже це може призвести до викривлення передніх зубів верхньої щелепи. Вони будуть викривлені назовні або між ними з’явиться щілина.

3. Неправильне положення головки під час годування і сну.

Погано впливає на формування зубного ряду і закинута головка дитини під час годування. Це тому що нижня щелепа не може працювати на повну силу. Також неправильне положення дитини під час сну призводить до деформації скронево-нижньощелепного суглоба.

4. Порушення постави.

Доктора рекомендують привчати дитину рівно сидіти і ходити, тому що неправильна постава викликає зміщення суглобів щелепи в сторону викривлення хребта.

5. Брак вітамінів.

Усім без винятку потрібні вітаміни, особливо це стосується дітей, адже їх організм тільки формується. Брак кальцію і фосфору сприяють не тільки пізньому прорізуванню зубів, від чого вони стають нерівними, але і їх псуванню надалі.

Придивіться до вашої дитини! Якщо Ви помітили неправильний прикус у дитини, стоматологічна клініка повинна стати місцем першочергового відвідування. Сьогодні дитяча стоматологія Київ пропонує нові методи вирівнювання зубів, наприклад капи для вирівнювання зубів, лінгвальні брекети і т.п., набагато відрізняються від тих, які використовували 10-20 років тому. Слідкуйте за вашими зубами!

468 ad