Лікування зубів

Лікування зубів – це основа здорової усмішки!

Карієс – найбільш поширене захворювання зубів. Воно призводить до пошкодження твердих тканин зуба і може спричинити більш серйозні захворювання, зокрема пульпіт, періодонтит і навіть привести до необхідності видалення зуба.

На первинному етапі карієс майже непомітний і не супроводжується болем. Тому, більшість людей не звертаються вчасно до стоматолога. Тільки поява порожнин і болю, наштовхує людей на думку, що пора вже відвідати стоматолога.

Своєчасне лікування карієсу – запорука здоров’я зубів!

Лікування карієсу зубів на ранній стадії здатне максимально зберегти зуб . До того ж, вартість лікування зубів на початкових стадіях їх руйнування – зовсім недорога. Спочатку проводять процедуру ремінералізації, суть якої полягає в тому, що емаль насичується іонами кальцію і фтору, внаслідок чого стає набагато міцнішою.

Каріозне руйнування

Усунення каріозного руйнування

Якщо карієс набув більш складної форми, необхідно провести обробку пошкодженої порожнини з подальшим пломбуванням. При цьому потрібно прибрати зруйновані тканини, продезінфікувати порожнину, що утворилася в зубі, створити умови для того, щоб пломба була надійно закріплена. Потім пломба шліфується та полірується.

Ми надаємо повний комплекс послуг для ефективного лікування зубів. Використовуючи нові методики у лікуванні, ми досягаємо найбільш ефективного результату.

Подзвоніть в нашу клініку та переконайтесь у цьому самі!