Механічна чистка зубів

Як співалося в одній дитячій пісеньці: «Від посмішки стане всім світліше …”. І це правда, помічали Ви коли-небудь чудодійну силу посмішки? Поганий настрій миттєво випаровується, досить нам лише щиро посміхнуться. Широко усміхнена людина викликає у нас симпатію, а дитячий сміх дарує феєричні відчуття. Для того, щоб Вам ніколи не доводилося соромитися кольору або стану своїх зубів і Ви могли щиро сяяти, слід періодично проводити плановий огляд у стоматолога.

З часом на наших зубах з’являється неприємний сірий наліт і зубний камінь, впоратися з яким звичайною зубною щіткою неможливо. Вирішити це завдання під силу тільки фахівцеві. Професійне чищення зубів представляє собою цілий комплекс стоматологічних маніпуляцій, які сприяють підтримці гігієни порожнини рота. На сьогодні існують різні методи проведення цієї процедури, найпростішим з яких є механічна ручна чистка. Це один із самих старих способів, суть якого полягає в зніманні зубного каменю за допомогою спеціальних інструментів-гачків.

Цей спосіб чистки, незважаючи на появу більш інноваційних методів, також є досить поширеним. Він також супроводжується такою процедурою, як відбілювання зубів Київ, адже дає можливість висвітлити зуби на 1-2 тони. Якщо Ви мрієте про здорову і сліпучою усмішкою, яка вразить усіх оточуючих, професійна чистка зубів впорається з цим завданням без зусиль.

468 ad