Міфи про імплантацію

Кожній людині хочеться мати красиву і розкішну посмішку, яка вразить усіх оточуючих. Однак не завжди наші бажання співпадають з реальністю. Якщо природа не нагородила природними білими і красивими рівними зубами, вихід із ситуації є – вставити імплантати. Та чи все ми про них знаємо?

Існує безліч міфів про імплантацію, які варто розвіяти.

Міф перший – процес установки імплантатів дуже болючий. Насправді процедуру проводять під місцевою анестезією, при цьому використовують ефективні знеболюючі препарати. Таким чином, пацієнт практично не відчуває нічого.

Міф другий – імплантація є дуже довгостроковою процедурою. Насправді імплантат можна встановити за 30-40 хвилин. Однак для остаточного приживлення імплантату потрібен час 3-6 місяців.

Міф третій – вартість процедури дуже висока. Спочатку може здатися, що імплантація дорога, проте якщо порівняти її з установкою мостоподібного протезу, то переваги імплантатів очевидні. Суму в обох випадках доведеться витратити приблизно однакову, проте при імплантації не чіпають сусідні зуби.

Міф четвертий – погана приживлюваність імплантату. Як свідчить статистика, імплантат успішно приживається в 96-98% випадків.

Міф п’ятий – імплантати не можна встановлювати в літньому віці. Насправді процедуру можна проводити після того, як остаточно сформувалася щелепа (близько 20 років), а меж немає.

468 ad