Ортодонтія – переваги зубних кап

У сучасній стоматології розрізняють безліч методів, за допомогою яких можна вирівняти зуби. На відміну від способів, що застосовувались раніше, нові набагато ефективніші і привабливіші зовні.

До нових прогресивних методів відносять капи для вирівнювання зубів. Це прозорі конструкції з пластичних матеріалів, які в точності відтворюють зубний ряд нижньої і/або верхньої щелепи.

Можна поговорити про переваги таких систем:

  • естетичність – завдяки своїй прозорості, капи непомітні на зубах, що не приносить дискомфорт людині при вирівнюванні.
  • легкість у використанні, оскільки капи виготовляють індивідуально під кожну людину, відповідно їх неважко знімати і одягати. До того ж немає необхідності кріпити їх до зубів, як у випадку з брекетами.
  • зручність при носінні, так як капи виготовляють з пластичного і м’якого матеріалу. Вони надійно фіксуються, що виключає випадання або відклеювання конструкцій.
  • прості у догляді – перед їжею і на ніч їх треба знімати, іноді прополіскувати водою – це все, що потрібно при носінні кап.
  • за допомогою кап є можливість вибілювати зуби – вам просто заповнять капи спеціальним гелем. З його допомогою можна видалити зубний наліт і зробити зуби білосніжними і блискучими.
  • гіпоалергенність кап, так як вони виготовлені з матеріалу, що не викликає алергічних реакцій.

Також великою популярністю сьогодні користуються невидимі брекети. Єдиним мінусом в цьому випадку може послужити висока на лінгвальні брекети вартість.

Якщо Ви дбаєте про здоров’я і красу своїх зубів, капи для вирівнювання є кращим рішенням!

468 ad