Вирівнювання зубів

Соромитеся кривих зубів? Хочете змінити прикус і зробити свою посмішку ідеальною? Приходьте до нас!

Вирівнювання зубів і виправлення прикусу – справа поступова і не вирішується протягом одного візиту до стоматолога. Неправильне розміщення зубів – це не тільки проблема естетичного характеру, але і постійні комплекси.

Крім того неправильний прикус може стати причиною виникнення досить серйозних захворювань.

Ефективне вирівнювання зубів!

Наша приватна стоматологія для корекції зубів використовує два типи обладнання: знімне і незнімне.

Знімне обладнання. Такий апарат представляє собою пластинку (капу для вирівнювання зубів) для верхньої або нижньої щелепи. Вона виготовляється індивідуально, з використанням зліпка, і на зубах пацієнта утримується за допомогою дротяних гачків. Її можна знімати під час їжі, чищення зубів, а потім знову надягати. Основною перевагою знімних брекетів є їх універсальність, зручність і низька ціна.

Незнімні брекети, які вбудовуються в ротовій порожнині пацієнта на весь курс лікування. Їх не можна знімати, однак вони забезпечують максимально ефективний результат навіть в найскладніших ситуаціях. Найбільш популярною брекет-системою є лінгвальна. Вона зручна і ефективна, при цьому менш помітна на зубах.

Якщо Ви хочете зробити свою посмішку красивою і здоровою, наша стоматологічна клініка пропонує Вам свої послуги. Ми підходимо до кожного випадку індивідуально, підбираючи обладнання, яке задовольнить Ваші запити по всіх критеріях.

Телефонуйте і записуйтесь на консультацію до ортодонта вже сьогодні!