Показання до проведення чистки зубів

І хоча очищення поверхні зуба за допомогою ультразвуку є інноваційним методом в стоматології, тим не менш, цей метод стає все більш популярним. Багато пацієнтів встигли оцінити його переваги і порівняти його ефективність з іншими методами. Головною особливістю даної процедури є її абсолютна безпека – адже ультразвук впливає тільки на зубний наліт, залишаючи неушкодженою емаль і колозубні тканини.

Результатом проведення процедури є гладка поверхня зуба, що не вимагає додаткової полірування. На такій поверхні довгий час не утворюється зубний наліт і камінь, а також ультразвукова чистка зубів дозволяє провести відбілювання зубів Київ. Таким чином, зубна емаль висвітлювається на кілька тонів без застосування додаткових препаратів.

Проведення процедури рекомендується не частіше ніж раз на півроку, і лише за відсутності протипоказань. Ультразвукова чистка зубів застосовується при стійких формах зубного нальоту, а також при захворюванні ясен. Також цю процедуру можна робити в якості профілактичних процедур. Спеціальне обладнання з насадками допоможе очистити зуб швидко і безболісно. Анестезія застосовує дуже рідко – тільки коли мова йде про глибоку чистку зубів і колозубних тканин. Після проведення процедури поверхня зуба обробляється спеціальною пастою, яка сприяє відновленню емалі, а також її зміцненню. Регулярне проведення чистки зубів даним методом допомагає уникнути багатьох захворювань зубів – карієсу, періодонтиту, пародонтиту і т.д.

468 ad