Полірування зубів

Зберегти свої зуби красивими і здоровими хочеться всім. Однак, коли мова заходить про похід до стоматолога, ми часто намагаємося під різними приводами відкласти цю процедуру. Як наслідок, ми втрачаємо момент, коли ту чи іншу стоматологічну проблему можна було вирішити, і запускаємо хворобу. Адже своєчасна профілактика рятує нас від безлічі проблем.

Однією з найважливіших процедур є професійна чистка зубів, яка припускає видалення зубного нальоту і каменю. Існують різні способи проведення цієї процедури, зокрема механічна, апаратна і ультразвукова. Кожна з цих технологій має свої переваги, і пріоритет надається тій чи іншій методиці в кожному окремому випадку. Закінчується чистка зубів поліруванням і шліфуванням поверхні зубів. Виконують таку процедуру за допомогою спеціальних паст і гумових чашок або торцевих щіточок. При цьому чашечки фіксуються в кутовому наконечнику, після чого їх наповнюють пастою і полірують поверхню зуба. Завдяки особливій формі чашечки вдається провести шліфування навіть в найважкодоступних місцях.

Проведення вищеописаної процедури користується великим попитом серед відвідувачів стоматологічних кабінетів, оскільки благотворно впливає на зовнішній вигляд зубів і позитивно позначається на їх здоров’ї. Професійне чищення зубів дозволить Вам в будь-якій ситуації відчувати себе впевнено і збереже Ваші зуби в прекрасному стані.

468 ad