Проблеми неправильного прикусу

Про необхідність вирівнювати зубів існує безліч думок. Багато хто вважає, що це вигадана проблема, головне, щоб зуби були здоровими. Звичайно, якщо зуби здорові то які ще можуть бути проблеми. Вирівнювання зубів можна вважати естетичною проблемою. Питання про красиву і рівну усмішку постає лише тоді, коли людина безпосередньо з цим стикається. Але це ще не все, адже неправильне розташування зубів може заподіяти виникнення карієсу або інших проблем.

Але ж і красива посмішка дуже важлива. Ідея рівних зубів – це, перш за все, можливість уникнути проблем, які можуть викликати неправильне їх розташування. Існують такі проблеми: неправильна вимова звуків, неправильний розвиток скронево-нижньощелепного суглоба, погане пережовування їжі, неправильне дихання та ін.

У людей з неправильним прикусом часто виникає карієс. Навіть якщо пацієнт регулярно відвідує стоматолога, у нього можуть бути проблеми із зубами. Неправильний прикус і є винуватцем усіх цих проблем. Неправильне розміщення зубів, яке значно ускладнює можливість проводити якісну гігієну ротової порожнини і сприяє накопиченню на зубах залишків їжі та зубного нальоту.

Тепер лікарям відомо, що проблеми з шлунково-кишковим трактом також може провокувати неправильний прикус. Нерівні зуби не здатні правильно пережовувати їжу. Як результат, у людей з неправильним прикусом розвивається гастрит, дуоденіт та іншими захворюваннями шлунка.
Тепер ви повинні розуміти, що проблеми з неправильним прикусом сприяють появі нових проблем. Щоб уникнути всіх вище перерахованих проблем, необхідно зайнятися лікуванням неправильного прикусу. Сучасна стоматологія пропонує для вас різні методи вирівнювання зубів, наприклад капи для вирівнювання зубів, брекет-системи, пластинки на зуби та ін. Пам’ятайте, Ваше здоров’я та краса – у Ваших руках.

468 ad