Професійна гігієна порожнини рота

Кожен з нас звик слідкувати за своїм зовнішнім виглядом. Щоб одяг завжди була охайною, взуття начищеної, волосся красиво укладеними, а нігті акуратними. З таким же завзяттям треба доглядати і за гігієною порожнини рота. Адже кому сподобається жовтуватий відтінок зубів або неприємних запах з рота? Щоб завжди відчувати себе на висоті, необхідно проводити плановий огляд в стоматологічному кабінеті.

Гігієна порожнини рота включає такі процедури, як професійна чистка зубів, видалення нальоту і каменю, полірування поверхні зубів і пломб. Саме чистка зубів за допомогою різних методик є однією з найважливіших складових частин здоров’я Вашої щелепи. Адже знімання зубного каменю запобігає виникненню і розвитку карієсу, а також запаленню ясен. У домашніх умовах навряд чи вдасться впорається з цим завданням, тому краще звернутися до фахівця, який виконає процедуру якісно і безболісно.

Закінчується чистка зубів поліруванням за допомогою спеціальної пасти і щіточок. Така процедура не тільки позитивно позначається на зовнішньому вигляді, але і благотворно впливає на загальний стан зубів.

Сьогодні використовують такі способи для видалення зубного каменю, як механічна, лазерна та ультразвукова професійна чистка зубів. Якою технологією скористатися, вирішувати Вам і Вашому стоматологу.

468 ad