Процедура ультразвукової чистки зубів

Останнім часом все більшою популярністю користується ультразвукове очищення поверхні зубів. Однією з причин такої популярності є абсолютна нешкідливість – адже ультразвукові коливання впливають тільки на відкладення зубного каменю, і при цьому залишають неушкодженою емаль. А при проведенні, наприклад, хімічної чистки зубів, препарати впливають як на зубний наліт, так і на поверхню зуба. розм’якшуючи емаль, і викликаючи появи в ній мікротріщин. А в цьому випадку може виникнути зубний біль.

Ультразвукова чистка зубів виконується за допомогою спеціального обладнання – скалера, який створює ультразвукові коливання певної частоти і амплітуди. Вся процедура включає в себе:

  • обробку кореневого каналу зуба
  • видалення нальоту і утворень зубного каменю
  • видалення каменя з піддесневой поверхні, а також з ясен
  • промивання пародонтального каналу
  • полірування спеціальною пастою

Крім очищення емалі і оточують зуб тканин, ультразвукова чистка зубів ефективно освітлює поверхню зуба на кілька тонів. Цей ефект досягається абсолютно нешкідливо для емалі, і без використання різних хімічних речовин. Оскільки на відбілювання зубів відгуки неоднозначні, адже багато хто говорить про шкоду цієї процедурі, тоді чистка ультразвуком підійде якнайкраще.

Проведення такої процедури має хороший профілактичний ефект у боротьбі з карієсом, тому що саме в зубному нальоті розвиваються бактерії, що викликають появи карієсу. Також очищення ультразвуком допомагає при лікуванні різних захворювань ясен, допомагаючи позбутися від кровотечі. А з’єднання такого чищення з другими процедурами дозволяє збільшити їх ефективність.

468 ad