Реставрація зубів

Красиві білі зуби – мрія кожної людини!

А що робити, якщо зуб раптом зламався, або у великій мірі пошкоджений? У таких випадках на допомогу прийде реставрація (відновлення) зубів, яку надає наша стоматологічна клініка!

Реставрація зубів виконується високопрофесійними фахівцями нашої компанії, так як це одна з наших спеціалізацій. До цього процесу наші стоматологи підходять дуже відповідально, оскільки результат їхньої роботи буде, як кажуть, на лице.

Cтрого індивідуальний підхід до кожного клієнта!

smile_photo_6Реставрація зубів, в залежності від характеру робіт може бути болючою процедурою, тому, ми використовуємо спеціальні засоби для знеболювання чутливого зуба.

У процесі роботи наші стоматологи користуються також спеціальним карієс-маркером, щоб якісно видалити пошкоджені ділянки зуба, не зачіпаючи при цьому здорових тканин відновлюваного зуба і сусідніх зубів.

Для пломбування на заключному етапі ми використовуємо якісний матеріал, який підбираємо під колір Ваших зубів. За бажанням клієнта, нами здійснюється і художня реставрація зубів, яка надає посмішці особливої ​​привабливості та ексклюзивності.

Нашими фахівцями буде здійснена якісна реставрація зубів ціни на яку порівняно невисокі і залежать у великій мірі від складності робіт. Таким чином, наші ціни «по кишені» кожному.

Записуйтесь на прийом до лікаря, і ми повернемо Вам Вашу посмішку!