Професійне чищення зубів – запорука здоров’я

Свою думку про людину ми складаємо і формуємо протягом перших секунд після знайомства. Ми звертаємо увагу на одяг, зачіску, макіяж, аксесуари, взуття, а також на посмішку. Кожен з нас звик доглядати за собою. Періодично ми відвідуємо перукаря, косметолога, майстри манікюру. Стоматологічний кабінет також повинен увійти в список обов’язкових для відвідування місць, адже наші зуби не менше, ніж волосся або нігті, потребують догляду.

Навіть якщо Ви щодня вранці і ввечері ретельно чистите зуби, час від часу необхідна професійна чистка зубів. Мало хто знає, що протягом шести місяців на зубах формується наліт і камінь, який неможливо видалити в домашніх умовах. Адже зубний камінь дуже небезпечний для здоров’я, він згубно впливає на ясна і загальний стан ротової порожнини. В результаті з’являється роздратування, підвищена кровоточивість, зубний біль, а в кінцевому підсумку – пародондит. З часом, симптоми тільки погіршуються, що може призвести навіть до випадання здорових зубів.

Однак запобігти такій ситуації цілком можливо. Професійне чищення зубів допоможе швидко і безболісно позбутися від зубного каменю. Існують різні методики для цих цілей, зокрема ручна і ультразвукова чистка зубів. Який спосіб обрати, вирішує лікар у кожному окремому випадку.

468 ad