Переваги чистки зубів за допомогою ультразвуку

Кожна людина мріє мати здорові, білосніжні, красиві зуби. На жаль, не завжди вдається досягти подібного ефекту самостійно. Однак сучасні технології в галузі стоматології здатні допомогти нам у цьому. Якщо раніше використовувалася лише стандартна чистка порожнини рота щітками і пастами, то сьогодні стоматологічні послуги значно розширили коло процедур.

Всі зростаючою популярністю серед клієнтів користуються відбілювання зубів Київ та професійна чистка зубів за допомогою ультразвуку. Однак, в той час, коли на відбілювання зубів ціни не завжди доступні, чистку ультразвуком багато хто зможе собі дозволити. Для цієї процедури застосовують спеціальний ультразвуковий апарат, який знімає зубні відкладення, повністю очищає поверхню зубів і відновлює природний колір. За допомогою впливу ультразвукової вібрації спеціального стрижня впливає строго на кордон між зубним каменем і тканинами зуба. Спеціально підібрана амплітуда діє дбайливо, тому одним з основних переваг, якими володіє ультразвукова чистка, є абсолютна нешкідливість процедури для емалі.

Використовуючи ультразвук можна видалити не тільки ті відкладення, які розташовуються над яснами, але невидимий для неозброєного ока камінь, яким може бути викликаний зубний біль. Також за допомогою ультразвукової чистки можна позбавиться від будь-яких бактерій. Професійна чистка зубів за допомогою ультразвуку є прекрасним способом для профілактики карієсу і пародонтиту, адже дозволяє зберегти здорові ясна і зуби.

468 ad