Поєднання ультразвукової чистки зубів з іншими методами

Виникнення зубного нальоту та каміння на поверхні емалі, а також зубний біль – найбільш поширені скарги, з якими звертаються до лікаря. У стоматології існує безліч методів очищення поверхні зуба, як традиційних механічних чи за допомогою хімічних речовин, так і використовуючи новіші методи, наприклад, ультразвук.

Ультразвукова чистка зубів є безболісним і абсолютно безпечним способом очищення поверхні зуба. За допомогою спеціально обладнання лікар швидко очищає емаль від нальоту та інших чужорідних утворень, абсолютно не створюючи мікротріщин на її поверхні, які згодом можуть стати причиною каріозних утворень.

Сьогодні з очищення зубної поверхні ультразвуком починається більшість стоматологічних процедур. Без неї не обходиться і відбілювання зубів Київ. Проведення чистки ультразвуком забезпечує більш щільне з’єднання пломби з поверхнею зуба, а також є гарним профілактичним заходом. Також після такого очищення легше підібрати кольори стоматологічних матеріалів, так як після процедури зубна поверхня набуває натуральний колір. Але ультразвукова чистка зубів сама по собі застосовується досить рідко. Зазвичай її виконують у поєднанні з іншими процедурами, наприклад з очищенням поверхні зуба струменем повітря з додаванням спеціального розчину, відбілюючого емаль. Також ця методика часто застосовується як доповнення до кюртежу пародонтальних кишень – процедурі видалення зубного каменю з тканин, незахищених емаллю.

468 ad